Zagłębie wysoko wygrało w Gorzowie Wielkopolskim

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Zagłębie Lubin znowu zwycięskie. „Miedziowe” tym razem w pokonanym polu zostawiły Stilon Gorzów Wielkopolski w wyjazdowym meczu, aplikując rywalkom aż cztery bramki.

Worek z bramkami rozwiązała Tarczyńska po niemal czterdziestu minutach gry. W drugiej połowie, mając przewagę gola Zagłębiu grało się dużo lżej. Ataki przynosiły wymierne rezultaty, a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 na korzyść przyjezdnych. Z taką grą jak z „Miedziowymi” Stilon w Ekstralidze się nie utrzyma.

Stilon Gorzów Wielkopolski – Zagłębie Lubin 0:4 (0:1)
Bramki: Tarczyńska 39, Grad 69, Bezdziecka 81, Fidos 90

Stilon: Poźniak – Wawer, J. Dudek, Sobczak, Salamon, Nowicka, Walczyk, Szlendak, Zdunek (48. Szafrańska), Kałuzińska, Szuba

Zagłębie: Dąbek – Sołtys, Ratajczak, Salwa, Grad, Szymkowiak (85. Zając), Pożerska, Zdunek, Bezdziecka (82. Fidos), Tkaczyk (55. Kaźmierska), Tarczyńska