Wrocław zdemolował Wałbrzych w PP

Napisany przez w kategorii Newsy, Newsy ligowe, Puchar, Rozgrywki krajowe.

To był mecz do jednej bramki. AZS Wrocław awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski, gromiąc na wyjeździe AZS PWSZ Wałbrzych w meczu derbowym aż 6:0.

W meczu drużyn sąsiadujących w tabeli Ekstraligi zdecydowanie był KS AZS, który do wałbrzyszanek traci w lidze trzy punkty. Strzelanie w 22. minucie rozpoczęła Małgorzata Grec. Później hat-tricka zaliczyła Dominika Grabowska, a dzieła zniszczenia dokonała Joanna Wróblewska. W ćwierćfinale KS AZS zmierzy się z Medykiem Konin.

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – AZS WROCŁAW 0:6 (0:3)
Bramki: Grec 22, Grabowska 28, 42, 51, Wróblewska 89, 90+2

PWSZ: Antończyk – Aszkiełowicz (46 Mrozińska), Konat, Konopka, Iwańczuk, Brzeska (46 Wójcik), Rędzia (46 Staranowicz), Żurawska, Kowalczyk (35 Choińska), Gonzalez (46 Mazurek), Pluta.

AZS: Bocian (55 Brzezina) – Turkiewicz, Grec, Gradecka, Zalwowska (66 Korda), Wróblewska, Ostrowska (75 Lipka), Grabowska (55 Olszewska), Koziarska (66 Maciukiewicz), Cichosz, Dereń.

Komentarzy: 2

  1. Jakub

    To był mecz wyjątkowy pod innym względem. Wszyscy zachwycają się wysoką wygraną ale nikt nie napisze, że AZS PWSZ Wałbrzych zagrał drugim składem. Rezerwy są właśnie niestety słabsze o te 6 bramek.

Zostaw komentarz

  • (will not be published)