Wałbrzych przegrał w Białej

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

AZS PWSZ Wałbrzych przeżywa ostatnio gorsze chwile. Beniaminek po wysokiej porażce w Pucharze Polski, tym razem poległ w Białej Podlaskiej, przegrywając z miejscowym PSW 0:1.

Zwycięskiego gola dla gospodyń strzeliła Ewa Cieśla. Dzięki wygranej klub z Białej Podlaskiej zrównał się punktami z wałbrzyszankami. Ma jednak jeden mecz rozegrany więcej.

AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych 1:0
Bramka: Cieśla

Biała Podlaska: Kanclerz- Sosnowska, Edel, M.Bujalska, J.Bujalska, Niedbała (Kozlynets), Cieśla, Konieczna, Kusiak (Puk), Orzepowska, Lefeld(Karolak)

Komentarzy: 2

  1. KIBIC

    Brawo Biała pokonałyście jak to piszą w Wałbrzychu cytuje: Tak nie gra w piłkę rewelacja Ekstraligi. AZS PWSZ Wałbrzych jest drużyną, która sieje postrach w rozgrywkach ligowych. A tu niestety przegrana i to trzecia z rzędu co pan na to panie Jakubie nadworny bajkopisarzu z Wałbrzycha co znowu stoi za porażką pewnie daleka droga,pogoda,nie ta godzina no i może Wałbrzych grał trzecim zespołem .Dziewczyną życzę powodzenia w kolejnych meczach ligowych a panu trochę pokory na przyszłość.

  2. stan

    Tym razem nie nadworny, sprawa dość prozaiczna, wąska kadra przy kontuzjach, urazach widać,że nie wszystkie wchodzące dziewczyny powinny grać w ekstraklasie.
    ]

Zostaw komentarz

  • (will not be published)