U19: Porażka z Białorusią

Napisany przez w kategorii Newsy, Reprezentacje, Reprezentacje polskie, U19.

Reprezentacja Polski do lat 19, prowadzona przez Marcina Kasprowicza, niezbyt dobrze zaprezentowała się w piątek przed kibicami w Białej Podlaskiej. Biało-czerwone niespodziewanie uległy Białorusi 1:3.Przed meczem wydawało się, że Białoruś jest jak najbardziej w zasięgu reprezentacji Polski. Dlatego też pierwsza bramka dla rywalek w 36. minucie była zaskoczeniem. Gdy jednak pięć minut później wyrównała Dominika Grabowska, wyglądało na to, że wszystko wraca na dobre tory.

Po przerwie jednak nasze zawodniczki nie były w stanie pokazać wyższości nad rywalkami, które skrzętnie to wykorzystały. Białorusinki trafiły jeszcze dwukrotnie i wygrały w Białej Podlaskiej 3:1.

Polska U19 – Białoruś U19 1:3 (1:1)
Bramki: Grabowska 41 - Dranoskaja 36, Szupok 63, Kazakiewicz 88

Polska: Szemik – Michalska, Michalczyk, Mesjasz, Wycisk (67. Kubaszek), Grabowska (71. Rozmus), Cieśla, Matysik (62. Ostrowska), Matla (78. Kamińska), Lefeld (46. Jerzak), Jędrzejewicz (46. Kowalska)