Puchar Polski

 • Karolina Wierzbicka Sztorm Gdańsk promo1

  Sztorm melduje się w ćwierćfinale PP po rzutach karnych

  Sztorm Gdańsk jest szóstą drużyną, która awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski. W czwartek 3 listopada pokonał po rzutach karnych zespół Błękitnych Stargard.

 • respect

  Mistrz Polski zapomniał o szacunku dla rywala?

  Mecz 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy pierwszoligowcem z Olsztyna a mistrzem Polski z Konina miał być świętem futbolu i szansą dla młodych olsztynianek na zmierzenie się z najlepszymi piłkarkami w Polsce. Medyk rozgromił przeciwnika na boisku, ale po meczu pozostał niesmak…

 • Puchar Polski promo1

  Znamy pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski

  W środę 2 listopada rozegrano pierwsze pięć meczów 1/8 finału Pucharu Polski, w których padły łącznie 43 gole. Różnica klas między poszczególnymi drużynami była kolosalna… PP pokazuje dobitnie jak nierówna i chimeryczna jest jeszcze piłka kobieca w Polsce.

 • Agata Tarczyńska Medyk Lyon promo

  Medyk z Pucharem i dubletem

  Medyk Koin udowodnił swoją dominację w Polsce po raz trzeci z rzędu zapewniając sobie krajowy dublet. W finale Pucharu Polski podopieczne Romana Jaszczaka pokonały Górnik Łęczna 3:0, zdobywając trofeum po raz siódmy w historii klubu.

 • piłka promo1

  Wyniki 1/8 finału Pucharu Polski

  Medyk Konin, Zagłębie Lubin zgodnie z planem. Poza ćwierćfinałem Mitech Żywiec i PWSZ Wałbrzych. Sprawdźcie wyniki 1/8 finału Pucharu Polski.

 • Weronika Zasowska SMS Łódź promo1

  SMS Łódź zaskoczył Mitech

  Pierwszoligowy SMS Łódź zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski. Łodzianki niespodziewanie okazały się lepsze od trzeciej drużyny Ekstraligi, Mitechu Żywiec.

 • Dominika Grabowska Polska U19 promo1

  Wrocław zdemolował Wałbrzych w PP

  To był mecz do jednej bramki. AZS Wrocław awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski, gromiąc na wyjeździe AZS PWSZ Wałbrzych w meczu derbowym aż 6:0.

 • Agata Tarczyńska Medyk Konin promo1

  Medyk zbił KKP w Pucharze Polski

  Medyk Konin pewnym krokiem awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. Obrończynie trofeum rozbiły w meczu 1/8 finału KKP Bydgoszcz, aplikując rywalkom aż 10 goli.

 • Medyk Konin promo

  Medyk rozbił Górnika. Piękne pożegnanie Pajor

  Ewa Pajor zaliczyła idealne pożegnanie z Medykiem Konin i polską Ekstraligą. W ostatnim meczu przed transferem do  VfL Wolfsburg, zaliczyła klasyczny hat-trick w finale Pucharu Polski kobiet a Medyk wygrał aż 5:0.

 • Agnieszka Jędrzejewicz Górnik Łęczna promo1

  Puchar Polski: Łęczna lepsza od pierwszoligowca

  Nie było niespodzianki w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski między Sokołem Kolbuszowa a Górnikiem Łęczna. Trzecia drużyna w tabeli Ekstraligi pewnie pokonała pierwszoligowca, nie wkładając w spotkanie wiele wysiłku.