Ekstraliga

 • Kiedrzynek Katarzyna Paris Saint Germain PSG promo1

  Kiedrzynek najlepsza w Polsce – Piłkarki Wybierają 2016

  Polski Związek Piłkarzy ogłosił wyniki corocznego plebiscytu Piłkarki Wybierają, w którym zawodniczki Ekstraligi głosują na najlepsze spośród nich. Po raz drugi z rzędu najlepszą polską piłkarką została Katarzyna Kiedrzynek. Wybrano także jedenastkę roku i przyznano nagrody indywidualne.

 • górnik łęczna promo1

  Podsumowanie 12. kolejki Ekstraligi

  Za nami 12. kolejka Ekstraligi, w której obyło się bez niespodzianek. W dole tabeli coraz większy ścisk, a na górze Medyk i Łęczna coraz bardziej się oddalają się od reszty.

 • SMS Sztorm Ekstraliga promo

  Podsumowanie 11. kolejki Ekstraligi

  Dominacja gości w 11. kolejce Ekstraligi – w aż pięciu meczach zwyciężały przyjezdne. Górnik nie wykorzystał szansy i po meczu na szczycie oddał pozycję lidera Medykowi.

 • Natalia Niewolna Olimpia Szczecin promo1

  Grad bramek i podział punktów w Szczecinie

  Do nie lada sensacji doszło w meczu 7. kolejki Ekstraligi. Faworyzowany AZS Wrocław do przerwy przegrywał 1:4 by ostatecznie zremisować z Olimpią Szczecin 5:5.

 • azs wrocław mitech promo1

  Podsumowanie 6. kolejki Ekstraligi

  Po blisko trzytygodniowej przerwie do gry wróciła Ekstraliga. W 6. kolejce samotny lider z Konina stracił pierwszą bramkę w sezonie. Na drugim biegunie ciągle bez punktów w Gdańsku…

 • Ewelina Kamczyk Gornik Łęczna promo

  Grała Ekstraliga, podsumowanie 5. kolejki

  W weekend rozegrano mecze 5, kolejki Ekstraligi. W meczu na szczycie szans AZS PWSZ Wałbrzych nie dał Górnik Łęczna, z kolei w Łodzi SMS niespodziewanie łatwo pokonał słaby AZS Wrocław. Oto komplet wyników

 • AZS Wrocław 2016 promo1

  Klęska Wrocławia z Czarnymi

  Nie tak mecz z Czarnymi Sosnowiec wyobrażały sobie piłkarki AZS-u Wrocław. W meczu 4. kolejki Ekstraligi gospodynie przegrały w stolicy Dolnego Śląska aż 2:5.

 • Sedzia_czerwonakartka_promo2

  Walkower dla AZS Wrocław za mecz z AZS UJ

  KS AZS Wrocław został ukarany walkowerem za mecz 2. kolejki Ekstraligi z AZS UJ Kraków. Na boisku zawodniczki z Wrocławia wygrały 4:0, ale z powodu występu nieuprawnionej do gry Pauliny Bączek wynik zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść beniaminka z Krakowa.

 • Medyk Konin promo

  Zasłużony awans Medyka do Ligi Mistrzyń

  Medyk Konin po dobrym meczu pokonał rumuńską Olimpię Cluj i awansował po raz trzeci z rzędu do 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Gole dla mistrzyń Polski strzeliły Aleksandra Sikora i dwa Katarzyna Daleszczyk.

 • Medyk Konin Liga Mistrzyń 2016 promo

  Męczarnie Medyka z Parnu

  Miało być lekko łatwo i przyjemnie, tymczasem Medyk Konin po sporych męczarniach pokonał Parnu JK tylko 1:0. Teraz, aby awansować do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, koninianki muszą wygrać z Olimpią Cluj w niedzielę.