U15

 • piłka promo1

  Jankowska objęła kadrę do lat 15

  Patrycja Jankowska zastąpiła odwołaną Annę Gawrońską na stanowisku selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 15. 

 • Dudek Mika Sikora promo1

  Dynamicznym krokiem naprzód, czyli o polskiej piłce nożnej kobiet

  Czołowa polska trenerka twierdzi, że porównania kobiet z mężczyznami w sporcie są nie na miejscu i nie tędy droga. Ale gdyby się uprzeć… dostrzegamy wśród pań punkty wspólne np. z Arkadiuszem Milikiem czy Grzegorzem Krychowiakiem. Nasza piłka kobieca rozwija się w dynamicznym tempie, a nasze najlepsze reprezentantki grają w czołowych klubach w Europie. Choć wielu osobom wciąż ciężko w to uwierzyć, pora otworzyć oczy.

 • Reprezentacja Polski U15

  Porażka reprezentacji U15

  W środę reprezentacja Polski U15 rozegrała mecz kontrolny z SMS-em Łódź. Podopieczne Anny Gawrońskiej sparingiem zakończyły konsultację w Zielonce. Niestety, finisz zgrupowania nie okazał się szczęśliwy.

 • Klaudia Maciążka, reprezentacja Polski U15

  U15: Powołania na zgrupowanie

  W walentynki swoje zgrupowanie rozpocznie reprezentacja U15. Selekcjoner Anna Gawrońska powołała na czterodniową konsultację osiemnaście zawodniczek. Tym razem Medyk Konin wyśle tylko jedną piłkarkę.

 • Klaudia Maciążka, reprezentacja Polski U15

  Niesprawiedliwie wysoka porażka z Norwegią

  W drugim meczu towarzyskim reprezentacja Polski U15 wysoko uległa Norwegii w Ostródzie. Choć spotkanie rozpoczęło się świetnie dla biało-czerwonych, to ostatecznie nasze Orlice przegrały 1:5.

 • Reprezentacja Polski U15

  U15: Porażka z głowami w górze

  Reprezentacja Polski U15 przegrała we wtorek w towarzyskim meczu z Norwegią. W Ostródzie kibice obejrzeli ciekawy mecz, a przy odrobinie szczęścia podopieczne Anny Gawrońskiej mogły pokusić się chociaż o remis.

 • Polska U15

  U15: Powołania na dwumecz z Norwegią

  Selekcjoner Anna Gawrońska powołała dwadzieścia zawodniczek na dwumecz towarzyski z Norwegią. Reprezentacja Polski U15 zmierzy się z rywalkami z północy Europy 27 i 29 października w Ostródzie.

 • Polska U15

  U15: Powołania na zgrupowanie w Pruszkowie

  Aż czterdzieści zawodniczek sprawdzi selekcjoner reprezentacji Polski U15 w trakcie zgrupowania w Pruszkowie. Odbędzie się ono w dniach 18-22.07 i zostało podzielone na dwie części.

 • Polska U15

  Kadra U15 na zgrupowanie w Zielonce

  Anna Gawrońska powołała 18 zawodniczek, które wezmą udział w zgrupowaniu szkoleniowym w podwarszawskiej Zielonce. Reprezentacja Polski U15 przebywać będzie na Mazowszu w dniach 25-27.05. W tym czasie zagra również mecz kontrolny.

 • Jessica Pluta Polska U15

  Druga porażka reprezentacji Polski U15 z Czechami

  Reprezentantki Polski U15 nie potrafiły zrewanżować się rówieśniczkom z Czech za poniedziałkową porażkę w Dzierżoniowie 2:4. Na wyjeździe w Nachodzie podopieczne Anny Gawrońskiej przegrały 1:3. Gra biało-czerwonych może jednak napawać optymizmem!