Reprezentacja A

 • Ewelina Kamczyk Górnik Łęczna promo1

  Ewelina Kamczyk: Jestem dumna, że mogłam zagrać na swoim stadionie, przed taką publiką

  Mecz z Białorusią rozegrany w Łęcznej zakończył zmagania reprezentacji w 2016 roku. Po mecz porozmawialiśmy z Eweliną Kamczyk, piłkarką drużyny narodowej i miejscowego Górnika.

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo

  Zwycięstwo z Białorusią na zakończenie roku

  Reprezentacja Polski pokonała Bialoruś 4:0 w meczu towarzyskim rozegranym w Łęcznej. Był to drugi test w roli selekcjoners Miłosza Stępińskiego i zarazem ostatni sprawdzian w 2016 roku.

 • Emilia Zdunek reprezentacja promo

  Emilia Zdunek: Moim celem jest gra dla reprezentacji

  Miłosz Stępiński w swoim pierwszym meczu w roli selekcjonera pokazał, że nie boi się powrotów dłużej nieobecnych piłkarek. Na swój drugi mecz przygotował kolejne niespodzianki. Jedną z jego nowych wybranek jest Emilia Zdunek, napastniczka Górnika Łęczna. W rozmowie z nami opowiedziała nie tylko o nadchodzącym meczu, ale także o grze dla Górnika, Zagłębiu Lubin i swojej wielkiej motywacji.

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo1

  Polska pokonała Mołdawię na koniec eliminacji

  Polska pokonała Mołdawię 4:0 w swoim ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Wynik jest jednak zdecydowanie lepszy niż gra reprezentacji.

 • katarzyna daleszczyk

  Katarzyna Daleszczyk: Mamy nowy cel, budujemy nową kadrę

  Mecz z Mołdawią będzie otwarciem nowego rozdziału w życiu kadry narodowej, którą od tego spotkania poprowadzi Miłosz Stepiński. Porozmawialiśmy przed spotkaniem z Katarzyną Daleszczyk, pomocniczką reprezentacji i Medyka Konin.

 • miłosz stępiński promo

  Z Mołdawią na zakończenie eliminacji

  We wtorek 20 września 2016 roku reprezentacja Polski zagra swoje ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Potyczka z Mołdawią będzie zarazem pierwszym oficjalnym meczem Miłosza Stępińskiego w roli selekcjonera kadry.

 • Pożerska Unia Sałata Polska Medyk promo

  Powołania Stępińskiego, są niespodzianki

  Milosz Stępiński powołał kadrę na wrześniowy mecz eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią. Na wezwanie nowego selekcjonera pozytywnie odpowiedziała Katarzyna Kiedrzynek. Jest też kilka niespodzianek.

 • Miłosz Stępiński promo

  Miłosz Stępiński następcą Basiuka

  Miłosz Stępiński zastąpił Wojciecha Basiuka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski kobiet. 41-latek ostatni był trenerem kadry męskiej do lat 20.

 • Wojciech Basiuk promo1

  Wojciech Basiuk poda się do dymisji?

  Po wysokiej porażce z Danią i przegraniu eliminacji do mistrzostw Europy 2017, selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Wojciech Basiuk, zapowiedział, że złoży dymisję ze stanowiska.

 • Lotta Schellin Szwecja promo 1

  Szwecja zbiła Polskę

  Reprezentacja Polski po raz kolejny nie sprostała silnej Szwecji i w rozgrywanym w Łodzi meczu eliminacji mistrzostw Europy 2017 przegrała wyraźnie 0:4.