Poważny wypadek reprezentantek U19!

Napisany przez w kategorii Newsy, Reprezentacje, U19.

W niedzielę w środowisko kobiecej piłki nożnej uderzyła fatalna wiadomość. Podczas powrotu ze zgrupowania w Gutowie Małym wypadkowi uległy reprezentantki Polski do lat 19 oraz kierownik drużyny.

Niestety złe rzeczy nie przytrafiają się ludziom jedynie w filmach, czy serialach. W niedzielę na drodze w okolicach Radomia doszło do poważnego wypadku. Skoda Octavia, którą podróżowały reprezentantki Polski oraz zawodniczki AZS PSW Biała Podlaska, Angelika Grzywna i Klaudia Lefeld, oraz kierownik kadry U19 Karolina Siejka, wypadła z trasy. Auto dachowało.

Przyczyny wypadku nie są znane, a jego skutki na szczęście nie są tragiczne, choć bardzo poważne. W najgorszym stanie jest Grzywna, która została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jest stan ogólny jest poważny. Na szczęście lekarze nie stwierdzili obrzęku mózgu.

Szczęście w nieszczęściu miała również Siejka. Kierownik kadry złamała kręgosłup. Na szczęście nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego. W poniedziałek została wypisana do domu, ale czeka ją długa rehabilitacja.

Lefeld nie doznała poważnych obrażeń, ale jest mocno poobijana.

Redakcja PILKARKI.com życzy poszkodowanym jak najszybszego powrotu do zdrowia i trzyma kciuki za szybką rekonwalescencję. Jesteśmy z wami!

„You will never walk alone”

Komentarzy: 7

 1. Golona Widok Lublin

  Jesteśmy z Wami dziewczyny ! Modlimy się z całych sił żebyście wróciły do zdrowia !

 2. SALOS Dąbrowa Górnicza

  Szybkiego powrotu do zdrowia dziewczyny, jesteśmy z Wami !

 3. KU AZS UAM Poznań

  Jesteśmy z Wami!!! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 4. Wielbuond

  szybkiego powrotu do zdrowia….wysyłam pozytywną energię

 5. Alex

  Szybkiego powrotu do zdrowia! Mam nadzieje, że wypadek nie będzie rzutować na ich przyszłości

Zostaw komentarz

 • (will not be published)