Polska bez zęba. Bezbramkowy remis z Francją

Napisany przez w kategorii Mecze, Newsy, Reprezentacja A, Reprezentacje, Reprezentacje polskie.

Po zwycięstwie nad Finlandią reprezentantki Polski rozegrały kolejny mecz towarzyski. Tym razem w podwarszawskich Ząbkach zmierzyły się z zapleczem reprezentacji Francji. Tym razem spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Po chłodnych dniach czwartek był naprawdę piękny. Świeciło słońce, czyściutkie niebo i kilkanaście stopni na plusie na termometrze. Nic, tylko grać w piłkę. Dobra aura przyciągnęła na stadion w Ząbkach sporą grupę kibiców, którzy liczyli na kolejne zwycięstwo biało-czerwonych. Przypomnijmy, że podopieczne Wojciecha Basiuka kilka dni wcześniej wygrały na wyjeździe z wyżej notowaną Finlandią 3:1.

Początek spotkania należał do naszych reprezentantek. Bardzo aktywna była Ewa Pajor, która szybkimi startami do prostopadłych piłek nękała raz po raz obronę „Trójkolorowych”. Polki trafiły nawet w poprzeczkę, ale za to goli się nie zalicza. Po około kwadransie mecz się wyrównał i sytuacji do zdobycia bramki obie ekipy stwarzały sobie jak na lekarstwo. Taki stan rzeczy miał w zasadzie miejsce do samego końca i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym bezbramkowym remisem.

Polska – Francja B 0:0

Polska (skład wyjściowy): Daria Antończyk – Aleksandra Sikora, Gabriela Grzywińska, Jolanta Siwińska, Natalia Chudzik – Dominika Dereń, Karolina Koch, Patrycja Balcerzak, Katarzyna Daleszczyk, Ewelina Kamczyk – Ewa Pajor

Zostaw komentarz

  • (will not be published)