Pierwsze zwycięstwo Olimpii Szczecin

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Aż do 14. kolejki musiały czekać na zwycięstwo piłkarki Olimpii Szczecin. Zespół Natalii Niewolnej dopiął swego tuż przed przerwą zimową, pokonując 1:0 KKP Bydgoszcz.

To był mecz dwóch drużyn typowanych do spadku z Ekstraligi. Będąca w dużo gorszej sytuacji Olimpia, na przerwę zimową uda się jednak w lepszych nastrojach. Zanotowała bowiem pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie. Gol na wagę trzech punktów padł pięć minut przed końcem, a strzeliła go Magdalena Lachman.

Po 14. kolejkach Olimpia zamyka tabelę z 4 punktami na koncie. KKP jest przedostatnie i ma 7 punktów.