Pewne zwycięstwo Mitechu z Olimpią [WIDEO]

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Mitech Żywiec był zdecydowanym faworytem zaległego meczu 6. kolejki Ekstraligi z zamykającą tabelę Olimpią Szczecin. Podopieczne Beaty Kuty nie zawiodły i zdobyły komplet punktów.

Gospodynie przeważały od początku spotkania, jednak nie porafiły udokumentować tego dużą liczbą goli. Plan został jednak wykonany i trzy punkty zostały w Żywcu. Gole dla gospodyń strzeliły Zegan, Rozmus i Chrzanowska, a Mitech, przynajmniej na chwilę, awansował na trzecie miejsce w tabeli.

TS Mitech Żywiec – Olimpia Szczecin 3:0 (1:0)
Bramki: Zegan 24, Rozmus 53, Chrzanowska 90+4

TS Mitech: Szemik – Rżany, Zegan (70′ Noras), K.Wiśniewska, Zasada, Wnuk, Droździk, Żak, Rozmus (77′ Chrzanowska), P.Wiśniewska, Nieciąg

Komentarzy: 5

  1. Emila

    A byłeś kolego na meczu ?? Bramkarka była najlepszą zawodniczką Olimpii wybroniła 7-8 sytuacji sam na sam. Gdyby nie ona mógł być wynik 2 cyfrowy.

  2. mila

    do ” Emila”-W nagrodę za to że w meczu w Żywcu zarówno Falborska jak i Michalska były „nieporozumieniem” na boisku, to Pan Trener Kasprowicz powołał obie do reprezentacji Polski U-19.

  3. kibic

    Co się dziwicie,tak się dzieje we wszystkich grupach wiekowych i w seniorkach rep. P. To jest system pracy który obowiazuje od kieby za kobieca piłkę odpowiada duet P-B.

Zostaw komentarz

  • (will not be published)