Mitech Żywiec na zakupach

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Newsy, Newsy ligowe, Reprezentacja A, Reprezentacje polskie, Rozgrywki krajowe.

Działacze Mitechu Żywiec nie próżnują na rynku transferowym. Bliskie dołączenia do drużyny są dwie zawodniczki, które regularnie występują w swoich reprezentacjach. Obie także grały w jednym klubie – AZS AWF Katowice.

Karolina Koch i Patricia Hmirova były w poprzedniej rundzie kluczowymi piłkarkami klubu z Katowic. Teraz, obie prawdopodobnie zmienią otoczenie i będą reprezentować barwy Mitechu Żywiec. Obie zawodniczki prowadzą rozmowy z klubem z Żywca.

25-letnia Polka występuje na środku pomocy i systematycznie jest powoływana przez Wojciecha Basiuka do drużyny narodowej. Selekcjoner biało-czerwonych uwzględnił Koch także przy wyborze kadry na najbliższy mecz towarzyski z Węgrami, który odbędzie się 11 lutego w Lipot.

Patricia Hmirova pochodzi ze Słowacji i również cieszy się sporym zaufaniem trenera swojej reprezentacji. Jest o cztery lata młodsza od Koch i najczęściej gra w ataku. W obecnym sezonie w barwach AZS AWF Katowice rozegrała dziewięć spotkań, w których zdobyła trzy bramki.

Komentarzy: 4

 1. Kibic

  Czyli to prawda, że FC Katowice się rozsypuje… :/
  Cz ktoś wie czy przystąpią do rozgrywek?

 2. 1Kibic

  Czyli to prawda, że FC Katowice się rozsypuje… :/
  Cz ktoś wie czy przystąpią do rozgrywek?

 3. stan

  Może przystąpią, ale na krótko. Długi długi ciągną się w klubie. Reszta zawodniczek też odejdzie jeśli będą miały lepsze propozycje.

Zostaw komentarz

 • (will not be published)