Mitech zmiótł Zagłębie w Pucharze Polski!

Napisany przez w kategorii Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Puchar, Rozgrywki krajowe.

Niespodziewanie wysoko Mitech Żywiec pokonał Zagłębie Lubin w ćwierćfinale Pucharu Polski. „Miedziowe” mogłyby się usprawiedliwiać tym, że grały na wyjeździe, gdyby nie fakt, że przegrały z teoretycznie niżej notowanym rywalem aż 1:4.

Mitech świetnie zaczął spotkanie z Zagłębiem. Gospodynie potrzebowały niewiele ponad 20 minut, żeby objąć dwubramkowe prowadzenie. Lubinianki zdołały jednak odpowiedzieć tuż przed przerwą i wydawało się, że w drugiej połowie czekają nas spore emocje. Jednak Mitech zdobył kolejne dwie bramki i awans tej drużyny do półfinału stał się faktem. Przyjezdne mocno zawiodły, a jeśli mają faktycznie ambicje zdetronizować Medyka Konin w Ekstralidze, to czeka je wiele pracy. Mitech Żywiec o finał Pucharu Polski zagra z Górnikiem Łęczna.

Mitech Żywiec – Zagłębie Lubin 4:1 (2:1)
Bramki: P. Wiśniewska x2 19, 65, Suskova 21, K. Wiśniewska 72 – Bezdziecka 27