Koniec marzeń o Euro. Polska U17 gorsza od Szkocji

Napisany przez w kategorii Mecze, Newsy, Reprezentacje, Reprezentacje polskie, U17.

Niestety podopieczne Niny Patalon nie zagrają na mistrzostwach Europy. Po dwóch porażkach w turnieju eliminacyjnym, który odbywa się w Kołobrzegu i Koszalinie, biało-czerwone ostatecznie straciły szanse na awans. W drugim spotkaniu Polki przegrały ze Szkocją.

W poniedziałek lepsza od reprezentacji Polski U17 okazała się kadra Francji. Choć wtedy biało-czerwone dzielnie broniły się przez niemal cały mecz, to niesłusznie podyktowany przeciw nim rzut karny wyraźnie je podłamał. Konsekwencją tego była strata drugiej bramki i znalezienie się w bardzo trudnej sytuacji przed konfrontacją ze Szkotkami.

Jeśli ekipa Niny Patalon chciała zagrać na Euro, to w drugim meczu turnieju eliminacyjnego musiała pokonać Wyspiarki. Niestety, ta sztuka również jej się nie udała. Biało-czerwone przegrały z silną reprezentacją Szkocji 0:1. Ostatnie spotkanie, o honor, rozegrają w sobotę. Wybiegną wtedy naprzeciwko Słowacji.

Polska U17 – Szkocja U17 0:1 (0:0)
Bramka: Cornet 65

Skład Polski: Panas – Botor, Kołek, Marszewska, Kubaszek, Fil, Zawistowska (72.  Mikołajczak), Słowińska, Jerzak (66. Turkiewicz), Miłek, Jędrzejewicz (49.  Nieciąg)

Komentarzy: Jeden

  1. ziutek

    Znowu sukces minimalna przegrana- ale porażka. Tylko Witkowski wygrał z reprezentacjami Wali, Irlandii Północnej i Południowej oraz Anglii ale to był Zły Trener dobrze mówią panie Pierdzący tz, przepraszam p,Padewski. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

  • (will not be published)