Istria Cup: Dobry mecz 19nastek z USA

Napisany przez w kategorii Europa i świat, Międzypaństwowe, Newsy, Promo-1, Reprezentacje polskie, U19.

Reprezentcja Polski do lat 19 po wyraźnej porażce w meczu z Francją B pokazała, że stać ją na wiele i w drugim meczu zremisowała bezbramkowo z faworyzowaną reprezentacją USA do lat 23.

Podopieczne Marcina Kasprowicza, przygotowujące się do kwietniowego turnieju Elite Round w Irlandii, w pierwszym spotkaniu w Chorwacji przegrały z Francją B 1:5. W meczu z USA U23 mało kto dawał im szansę na korzystny wynik. Biało-czerwone udowodniły jednak, że stać je na dobrą, konsekwentną i odpowiedzialną grę.

Polki nie dały się zdominować rywalkom. Umiejętnie się robiły i wyprowadzały groźne kontrataki. Ostatecznie bramki nie padły, a wynik należy uznać za pozytywny. W ostatnim grupowym meczu na turnieju Polki zagrają z seniorską reprezentacją Słowenii.

Polska – USA 0:0

Polska: Magda Kołacz – Kamila Szafrańska (77’ Julia Wycisk), Małgorzata Mesjasz, Patrycja Falborska, Katarzyna Michalska –Marta Ossowska, Ewa Cieśla, Aleksandra Nieciąg (46’ Patrycja Jerzak), Julita Głąb (46’ Michalina Kowalska), Patrycja Matla – Agnieszka Jędrzejewicz (89’ Karolina Wierzbicka)

Zostaw komentarz

  • (will not be published)