Im strzelać nie kazano – w Bydgoszczy bez bramek

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Bezbramkowo zakończyło się spotkanie drużyn środka tabeli Ekstraligi. W Bydgoszczy miejscowe KKP podejmowało Czarnych Sosnowiec. Kibice obu drużyn żyją nadzieją, że ich kluby nie wybudziły się jeszcze z zimowego snu, ale zrobią to już w następnej kolejce.

Czarni Sosnowiec zajmują 5. miejsce w tabeli Ekstraligi. KKP Bydgoszcz plasuje się dwie lokaty niżej. Można było się więc spodziewać bardzo wyrównanego spotkania i tak też było. Na boisku była przede wszystkim walka. Zabrakło natomiast soli futbolu, czyli bramek.

Fani obu zespołów mają nadzieję, że już w następnej serii gier zawodniczki będą skuteczniejsze. Szczególnie trudne zadanie czeka KKP, które pojedzie do Konina na mecz z Medykiem i każdy inny rezultat niż wygrana gospodyń, będzie traktowany w kategorii sensacji. Czarni w 13. serii gier zagrają na wyjeździe z AZS Biała Podlaska.

KKP Bydgoszcz – Czarni Sosnowiec 0:0

KKP: Palińska – G. Daleszczyk, J. Daleszczyk, Mrozek, Pawłowska, Brzykcy, Machnacka, Lewandowska, Raczkowska (60. Babińczuk), Makowska (90. Zakrzewska), Kryszak (90. Krępeć)

Czarni: Polok – Gruszka, Wójcik, Wycisk, Konieczna (75. Gębka), Luty, Matla (63. Frączek), Operskalska, Prokop, Warunek, Kaletka

Zostaw komentarz

  • (will not be published)