I liga: XV kolejka – Wyniki [POŁUDNIE]

Napisany przez w kategorii 1. liga gr. południowa, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Na południu wciąż wiele drużyn w grze. I w walce o awans i w walce o utrzymanie. A do końca coraz bliżej.

Czy w futsalu czy na trawie, Rolnik lubi i kocha strzelać. Kto ma najwięcej strzelonych bramek w lidze. Wiadomo. Rolnik. Jak on to robi? A to jest akurat proste. Bywają takie mecze kiedy innym nic nie wychodzi, a Rolniczkom wszystko. Tak było i tym razem, a dokładniej w Tomaszowie Mazowieckim.
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Rolnik B. Głogówek 0:10 (0:5)
Bramki: Agata Sobkowicz 4, 32, 61, 68, Maria Hadelko 24, Aleksandra Dubiel 30, Ilona Sotor 45, 57, Katarzyna Rudner 63, Daria Kasperska 85

Kto zatrzyma AZS PWSZ Wałbrzych temu Rolnik i UJ dadzą rękę królewny i pół królestwa. Z racji kobiecej odmiany sportu do wzięcia jest książę na białym koniu. Wici się rozeszły i chętnych nie brakuje. Jako pierwszy sił swych spróbował zespół z Bogdańczowic i przyznać trzeba, że był bliski zatrzymania bestii. Tak, tak, kochani. Wałbrzych był bliski wyjazdowego remisu. Ostatecznie jednak życie to nie bajka, a realna rzeczywistość. Rolnik i UJ musi czekać na innego wybawcę. Wałbrzych zaś dopisuje kolejną wygraną potrzebną do awansu.
ULKS Bogdańczowice – AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 (0:1)
Bramki: Klaudia Miłek 40

Z jednej strony Częstochowa jest bezpieczna. Z drugiej jednak, nadal ma matematyczne szanse na spadek. Dlatego musi wygrywać. I dlatego wygrywa. Zwycięstwo z ostatnim zespołem w lidze za wielkiej chluby nie przynosi, ale liczą się punkty, by zachować spokój.
ISD-AJD Gol Częstochowa – Wanda Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: Dominika Dąbrowa 6, Olga Sulisz 69

Ważne. Bardzo ważne. Niezwykle ważne zwycięstwo odniosła ekipa Korony Łaszczów nad Sokolniczkami. Gdyby tego dnia wygrała ekipa gości z utrzymaniem mogło by być krucho. A tak, życie toczy się dalej i walka trwa.
Korona Łaszczów – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:0 (1:0)
Bramki: Edyta Rząd 29

Widok Lublin – AZS UJ Kraków przełożony na dzień 23.05.2015

Zostaw komentarz

  • (will not be published)