I liga XIII kolejka – wyniki [Południe]

Napisany przez w kategorii 1. liga gr. południowa, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

W tabeli praktycznie bez zmian. Na górze, wszystkie drużyny zdobyły solidarnie po trzy punkty. Na dole też niewiele nowego. Po wygranej w tabeli podskoczył jedynie Tomaszów Mazowiecki.

Zacznijmy więc od tego spotkania. To był wyrównany pojedynek, gdzie obie grające ekipy miały swoje akcje bramkowe. Skuteczniejsze były gospodynie i to one zgarnęły komplet punktów.
MUKS Tomaszów Mazowiecki – Wanda Kraków 2:0 (1:0)
Bramki: ?

Korona Łaszczów potrzebuje pilnie punktów by uciec z miejsca oznaczonego w tabeli na czerwono. Ciężko jednak o punkty kiedy gra się z liderem. Drużyna z Wałbrzycha przybyła, zobaczyła i sięgnęła po koronę.
Korona Łaszczów – AZS PWSZ Wałbrzych 0:4 (0:1)
Bramki: Gonzales 28, Bosacka 58, Staranowicz 85, Kałużna 88

Liderki próbuje gonić AZS UJ Kraków. ,,Jagiellonki” zwyciężyły na ciężkim terenie w Częstochowie i wciąż mogą myśleć o awansie. Po za myśleniem trzeba jednak trzymać mocno kciuki za potknięcia liderek z Wałbrzycha, a na to na ten moment i przy tej dyspozycji się nie zapowiada.
ISD-AJD Gol Częstochowa – AZS UJ Kraków 0:1 (0:1)
Bramki: Sitarz 6

W grupie pościgowej, lub jak kto woli na podium, wciąż znajduje się drużyna Rolnika. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym pojedynku, gdzie remis byłby nawet sprawiedliwszy Rolniczki wykorzystały słabszy moment gospodyń i wbiły jedyną bramkę w całym spotkaniu. Pochwalić jednak trzeba ,,Sokolniczki”, które nie oddawały pola i w rywalizacji z zespołem dużo silniejszym prezentowały się więcej niż dobrze.
Sokół Kolbuszowa – LKS Rolnik B. Głogówek 0:1 (0:0)
Bramki: Kasperska 69

Na sam koniec zostawiamy rewelację tego sezonu, grupy południowej. Kolejne zwycięstwo odniosła drużyna z Bogdańczowic, która skromnie, bo skromnie, ale pokonała u siebie rywala i zajmuje bardzo bezpieczną pozycję w tabeli. Kto wie, może gospodynie zakończą ten sezon nawet na podium.
ULKS Bogdańczowice – Widok Lublin 1:0 (1:0)
Bramki: Gaweł 8

Komentarzy: Jeden

Zostaw komentarz

  • (will not be published)