GOSiRki lepsze od Bygdoszczy

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

GOSiRki Piaseczno całkiem nieźle rozpoczęły nowy sezon Ekstraligi. W zeszłym tygodniu zespół z Mazowsza nieznacznie przegrał w Gdańsku, a w sobotę okazał się już lepszy od KKP Bydgoszcz.

Z piekła do nieba – tak w skrócie można opisać mecz z KKP oczami piłkarek i kibiców GOSiRek Piaseczno. Po dziesięciu minutach gospodynie przegrywały bowiem 0:1. Gospodynie bardzo chciały, ale do przerwy niezbyt mogły i w konsekwencji zeszły do szatni z jednobramkową stratą. W drugiej części gry było już znacznie lepiej. Już po niecałych dwudziestu minutach mieliśmy 3:1 dla Piaseczna i GOSiRki dowiozły pewnie zwycięstwo do końca.

W pierwszej kolejce GOSiRki przegrały 1:2 w Gdańsku ze Sztormem. KKP natomiast sezon rozpoczęły fatalnie. Na koncie mają zero punktów po porażkach właśnie z Piasecznem i Medykiem Konin 0:8.

GOSiRki Piaseczno – KKP Bydgoszcz 3:1 (0:1)
Bramki: L. Dudek 49 (k), 64, Sosnowska 52 – Kamińska 10