Górnik Łęczna zatrzymał GOSiRki Piaseczno

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Choć GOSiRki Piaseczno bardzo dobrze rozpoczęły rundę wiosenną w Ekstralidze, to wreszcie znalazła się drużyna, która pokonała zespół spod Warszawy. Brutalnie na ziemię rywalki sprowadził Górnik Łęczna, aplikując im pół tuzina bramek.

GOSiRki od początku nastawiły się na walkę o punkt. Wiadomo, że Łęczna dysponuje lepszymi jakościowo piłkarkami, ale ambicji gospodyniom odmówić nie można było. Po niespełna pół godzinie gry wynik otworzyły jednak przyjezdne. Zawodniczki z Piaseczna nie poddawały się jednak i próbowały zdobyć wyrównującą bramkę. Do przerwy jednak wynik nie uległ zmianie. Po wznowieniu gry oglądaliśmy już zupełnie inny mecz. „Górniczki” urządziły sobie strzelecki popis i licznik ze zdobytymi bramkami stanął ostatecznie na cyferce „6″. W najbliższą środę łęcznianki czeka arcyważne spotkanie w ramach Pucharu Polski. O finał tych rozgrywek zagrają na swoim boisku z Mitechem Żywiec.

GOSiRki Piaseczno – Górnik Łęczna 0:6 (0:1)
Bramki: Daleszczyk 25, Guściora 49, 58, Sznyrowska 69, Żelazko 73, 79

Górnik: Klimek – Kwietniewska, Hajduk, Górnicka, Chudzik – Jędrzejewicz (75. Krakowska), Guściora (75. Wasil), Daleszczyk, Iwaniszyn – Żelazko, Jaszek (60. Sznyrowska)

Zostaw komentarz

  • (will not be published)