Puchary europejskie

• Herb Medyk promo 2

Znów było blisko – Medyk odpadł z LM

Medyk Konin przegrał w rewanżu z Brescią 2:3. W dwumeczu był remis, jednak to Włoszkom udało się zdobyć więcej bramek na wyjeździe. Mistrzynie Polski skończyły przygodę z LM na 1/16 finału.

• Aleksandra Sikora Medyk Konin strajch promo1

Zwycięstwo Medyka z Brescią!

Medyk niespodziewanie pokonał Brescię Calcio Femminile 4:3 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzyń.

• Anna Gawrońska Medyk Konin 2014 promo1

Dwumecz z Brescią siódmym startem polskiego klubu w 1/16 LM

W środę 5 października Medyk Konin rozegra swój pierwszy mecz w ramach 1/16 Ligi Mistrzyń 2016/17. Dwumecz z Brescią będzie trzecim podejściem do tej rundy Medyczek, a zarazem siódmym wśród wszystkich polskich startów.

• Medyk Konin Liga Mistrzyń 2016 promo

Brescia rywalem Medyka w Lidze Mistrzyń

Mistrzynie Polski poznały swoje przeciwniczki w 1/16 finału Ligi Mistrzyń UEFA. Medyk POLOmarket Konin zmierzy się z najlepszą drużyną włoskiej Serie A, ACF Brescia Femminile.

• Medyk Konin promo

Zasłużony awans Medyka do Ligi Mistrzyń

Medyk Konin po dobrym meczu pokonał rumuńską Olimpię Cluj i awansował po raz trzeci z rzędu do 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Gole dla mistrzyń Polski strzeliły Aleksandra Sikora i dwa Katarzyna Daleszczyk.

Męczarnie Medyka z Parnu

Miało być lekko łatwo i przyjemnie, tymczasem Medyk Konin po sporych męczarniach pokonał Parnu JK tylko 1:0. Teraz, aby awansować do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, koninianki muszą wygrać z Olimpią Cluj w niedzielę.

• Ada

Aga Hegeberg Najlepszą Piłkarką Europy UEFA

Aga Hegeberg, zawodniczka Olympique Lyon i reprezentacji Norwegi, została wybrana Najklepszą Piłkarką Europy UEFA za sezon 2015/16. Norweżka w głosowaniu wyprzedziła Amandine Henry i Dzsenifer Marozsán.

• Aleksandra Sikora Medyk Konin promo

Medyk poznał rywali w Lidze Mistrzyń

Olimpię Kluż z Rumunii, JK Parnu z Estonii i czarnogórski Breznica Pljevija będą rywalami Medyka Konin w turnieju kwalifikacyjnym do Ligi Mistrzyń. Zawody zostaną rozegrane w Koninie w dniach 23 – 28 sierpnia.

• Medyk Konin 2015 promo strajch

Liga Mistrzyń znów w Koninie

Medyk Konin po raz drugi z rzędu zorganizuje turniej eliminacyjny do Ligi Mistrzyń. Zmagania czterech drużyn, w tym mistrzyń Polski, odbędą się w dniach 23 – 28 sierpnia 2016 roku.

• Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo1

Pajor i Kiedrzynek w ćwierćfinale LM

Polskie piłkarki grające w Lidze Mistrzyń awansowały ze swoimi zespołami do ćwierćfinały. VfL Wolfsburg Ewy Pajor wyeliminował Chelsea, a Paris Saint-Germain Katarzyny Kiedrzynek awansował kosztem Orebro.