Puchary europejskie

 • Herb Medyk promo 2

  Znów było blisko – Medyk odpadł z LM

  Medyk Konin przegrał w rewanżu z Brescią 2:3. W dwumeczu był remis, jednak to Włoszkom udało się zdobyć więcej bramek na wyjeździe. Mistrzynie Polski skończyły przygodę z LM na 1/16 finału.

 • Aleksandra Sikora Medyk Konin strajch promo1

  Zwycięstwo Medyka z Brescią!

  Medyk niespodziewanie pokonał Brescię Calcio Femminile 4:3 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzyń.

 • Anna Gawrońska Medyk Konin 2014 promo1

  Dwumecz z Brescią siódmym startem polskiego klubu w 1/16 LM

  W środę 5 października Medyk Konin rozegra swój pierwszy mecz w ramach 1/16 Ligi Mistrzyń 2016/17. Dwumecz z Brescią będzie trzecim podejściem do tej rundy Medyczek, a zarazem siódmym wśród wszystkich polskich startów.

 • Medyk Konin Liga Mistrzyń 2016 promo

  Brescia rywalem Medyka w Lidze Mistrzyń

  Mistrzynie Polski poznały swoje przeciwniczki w 1/16 finału Ligi Mistrzyń UEFA. Medyk POLOmarket Konin zmierzy się z najlepszą drużyną włoskiej Serie A, ACF Brescia Femminile.

 • Medyk Konin promo

  Zasłużony awans Medyka do Ligi Mistrzyń

  Medyk Konin po dobrym meczu pokonał rumuńską Olimpię Cluj i awansował po raz trzeci z rzędu do 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Gole dla mistrzyń Polski strzeliły Aleksandra Sikora i dwa Katarzyna Daleszczyk.

 • Medyk Konin Liga Mistrzyń 2016 promo

  Męczarnie Medyka z Parnu

  Miało być lekko łatwo i przyjemnie, tymczasem Medyk Konin po sporych męczarniach pokonał Parnu JK tylko 1:0. Teraz, aby awansować do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, koninianki muszą wygrać z Olimpią Cluj w niedzielę.

 • Ada

  Aga Hegeberg Najlepszą Piłkarką Europy UEFA

  Aga Hegeberg, zawodniczka Olympique Lyon i reprezentacji Norwegi, została wybrana Najklepszą Piłkarką Europy UEFA za sezon 2015/16. Norweżka w głosowaniu wyprzedziła Amandine Henry i Dzsenifer Marozsán.

 • Aleksandra Sikora Medyk Konin promo

  Medyk poznał rywali w Lidze Mistrzyń

  Olimpię Kluż z Rumunii, JK Parnu z Estonii i czarnogórski Breznica Pljevija będą rywalami Medyka Konin w turnieju kwalifikacyjnym do Ligi Mistrzyń. Zawody zostaną rozegrane w Koninie w dniach 23 – 28 sierpnia.

 • Medyk Konin 2015 promo strajch

  Liga Mistrzyń znów w Koninie

  Medyk Konin po raz drugi z rzędu zorganizuje turniej eliminacyjny do Ligi Mistrzyń. Zmagania czterech drużyn, w tym mistrzyń Polski, odbędą się w dniach 23 – 28 sierpnia 2016 roku.

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo1

  Pajor i Kiedrzynek w ćwierćfinale LM

  Polskie piłkarki grające w Lidze Mistrzyń awansowały ze swoimi zespołami do ćwierćfinały. VfL Wolfsburg Ewy Pajor wyeliminował Chelsea, a Paris Saint-Germain Katarzyny Kiedrzynek awansował kosztem Orebro.