Międzypaństwowe

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo

  Zwycięstwo z Białorusią na zakończenie roku

  Reprezentacja Polski pokonała Bialoruś 4:0 w meczu towarzyskim rozegranym w Łęcznej. Był to drugi test w roli selekcjoners Miłosza Stępińskiego i zarazem ostatni sprawdzian w 2016 roku.

 • Polska u17 eliminacje promo1

  Powołania na szkoleniowe zgrupowanie U17 w Pruszkowie

  Nina Patalon, trener reprezentacji Polski do lat 17, powołała 22 zawodniczki na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniach 18-20 listopada w Pruszkowie.

 • Polska u17 eliminacje promo1

  Azerbejdżan niestraszny siedemnastkom

  Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała swój drugi mecz rundy wstępnej eliminacji mistrzostw Europy WU17. Podopieczne Niny Patalon wygrały z Azerbejdżanem 4:0.

 • Polska U17 2016 lublin promo1

  Siedemnastki rozbiły Estonię

  Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Estonię 7:0 w pierwszej rundzie eliminacji do mistrzostw Europy WU17. W poniedziałek 10 października w drugim meczu turnieju na Węgrzech Polki zagrają z Azerbejdżanem.

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo1

  Polska pokonała Mołdawię na koniec eliminacji

  Polska pokonała Mołdawię 4:0 w swoim ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Wynik jest jednak zdecydowanie lepszy niż gra reprezentacji.

 • Polska U19 2016 17 promo

  Zwycięstwo nad Armenią przypieczętowało awans 19nastek

  Zwycięstwem nad Armenią reprezentacja Polski do lat 19 zakończyła grę w rundzie kwalifikacyjnej mistrzostw Europy. Dzięki kompletowi zwycięstw podopieczne Marcina Kasprowicza awansowały do przyszłorocznego Elite Round z pierwszego miejsca!

 • katarzyna daleszczyk

  Katarzyna Daleszczyk: Mamy nowy cel, budujemy nową kadrę

  Mecz z Mołdawią będzie otwarciem nowego rozdziału w życiu kadry narodowej, którą od tego spotkania poprowadzi Miłosz Stepiński. Porozmawialiśmy przed spotkaniem z Katarzyną Daleszczyk, pomocniczką reprezentacji i Medyka Konin.

 • nina patalon promo

  Powołania do WU17 na turniej eliminacyjny na Węgrzech

  Nina Patalon, trener reprezentacji Polski do lat 17 podała listę powołanych zawodniczek na turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy U17, który rozegrany zostanie na Węgrzech w dniach 8-13 października. Rywalkami Polek będą reprezentacje Estonii, Azerbejdżanu i Węgier.

 • miłosz stępiński promo

  Z Mołdawią na zakończenie eliminacji

  We wtorek 20 września 2016 roku reprezentacja Polski zagra swoje ostatnie spotkanie w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Potyczka z Mołdawią będzie zarazem pierwszym oficjalnym meczem Miłosza Stępińskiego w roli selekcjonera kadry.

 • Dominika Grabowska Polska U19 promo1

  19nastki zbiły Norwegię i mają awans!

  Reprezentacja Polski do lat 19 rozegrała znakomity mecz i zupełnie zasłużenie pokonała w Plewiskach Norwegię 2:0. Gole dla biało-czerwonych strzeliły Kasandra Parczewska i Dominika Grabowska.