EURO 2013

 • Niemcy-U17-promo.png

  Niemki mistrzyniami Europy do lat 17!

  Mistrzostwa Europy U-17 po raz czwarty w historii wygrały Niemki, które w finale pokonały Hiszpanię. Trzecie miejsce zajęły Włoszki. W rundzie pucharowej niestety zabrakło Polek.

 • Patrycja Michalczyk U17 Polska - Szwecja promo

  Mistrzynie Świata U-17 pokonały Polki

  Reprezentantki Francji pokonały dziś Polki 3:0 w meczu inauguracyjnym II fazę eliminacji do Mistrzostw Europy, która odbywa się w Irlandii Północnej.

 • Holandia Van de Ven Niemcy Jennifer Cramer promo1

  Niemki mistrzyniami Europy

  Reprezentacja Niemiec po raz szósty z rzędu wygrała mistrzostwa Europy. Jedyną bramkę w wielkim finale przeciwko Norwegii zdobyła Anja Mittag. Prawdziwą bohaterką zespołu Silvii Neid była jednak Nadine Angerer, która obroniła dwa rzuty karne.

 • Alexia Putellas Hiszpania promo1

  Przedziwny remis

  Po bardzo ciekawym i dramatycznym spotkaniu reprezentacja Rosji zremisowała z Hiszpanią, tracąc tym samym możliwość dalszego udziału w mistrzostwach.

 • Thomis Le Sommer Francja promo1

  Idą po złoto

  Reprezentantki Francji potwierdziły znakomitą formę w tegorocznych mistrzostwach pokonując Anglię 3:0, dzięki czemu mają komplet zwycięstw.

 • Lotta Schellin Szwecja promo 1

  Trzy gole Trzech Koron

  Reprezentantki Szwecji nie dały najmniejszych szans Włoszkom w ostatnim meczu fazy grupowej, wygrywając  3:1. Mimo porażki Włoszki mogą świętować awans do dalszej fazy grupowej, ponieważ swój mecz zawaliły Dunki.

 • Finlandia_UEFA_promo2

  Dramat Danii

  Są takie chwile kiedy mówi się, że za nieskuteczność pod bramką przeciwnika można sporo zapłacić. Chyba nie słyszały o tym Dunki, które muszą teraz liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych grupach.

 • Fatmire Bajramaj Niemcy promo1

  Niemiecka maszyna wygrywa

  Szybko, łatwo i przyjemnie. Tymi oto słowami należy opisać mecz w wykonaniu piłkarek z Niemiec, które od pierwszej do ostatniej minuty nie pozwoliły na wiele piłkarkom z Islandii i wygrały pewnie 3:0.

 • Islandia SARA BJORK GUNNARSDÓTTIR Norwegia INGVILD STENSLAND promo1

  Przebudzenie Norwegii

  Kto obstawiał trzeci już remis w  trzecim meczu w grupie B ten był bardzo blisko, ale zabrakło szczęścia. Sytuacja robi się ciekawa, ponieważ wreszcie mówimy nie o remisach, a o wygranych pojedynkach.

 • Kosovare Asslani 1 Szwecja promo

  Szwecja gromi i wyrównuje rekord

  Szwedki, gospodynie EURO 2013 kobiet, rozgromiły Finladnię 5:0, dzięki czemu wyrównały rekord najwyższego zwycięstwa na turnieju finałowym mistrzostw Europy kobiet.