Aktualności

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo

  Zwycięstwo z Białorusią na zakończenie roku

  Reprezentacja Polski pokonała Bialoruś 4:0 w meczu towarzyskim rozegranym w Łęcznej. Był to drugi test w roli selekcjoners Miłosza Stępińskiego i zarazem ostatni sprawdzian w 2016 roku.

 • Polska u17 eliminacje promo1

  Powołania na szkoleniowe zgrupowanie U17 w Pruszkowie

  Nina Patalon, trener reprezentacji Polski do lat 17, powołała 22 zawodniczki na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniach 18-20 listopada w Pruszkowie.

 • Herb Medyk promo 2

  Znów było blisko – Medyk odpadł z LM

  Medyk Konin przegrał w rewanżu z Brescią 2:3. W dwumeczu był remis, jednak to Włoszkom udało się zdobyć więcej bramek na wyjeździe. Mistrzynie Polski skończyły przygodę z LM na 1/16 finału.

 • Polska u17 eliminacje promo1

  Azerbejdżan niestraszny siedemnastkom

  Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała swój drugi mecz rundy wstępnej eliminacji mistrzostw Europy WU17. Podopieczne Niny Patalon wygrały z Azerbejdżanem 4:0.

 • Polska U17 2016 lublin promo1

  Siedemnastki rozbiły Estonię

  Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Estonię 7:0 w pierwszej rundzie eliminacji do mistrzostw Europy WU17. W poniedziałek 10 października w drugim meczu turnieju na Węgrzech Polki zagrają z Azerbejdżanem.

 • Aleksandra Sikora Medyk Konin strajch promo1

  Zwycięstwo Medyka z Brescią!

  Medyk niespodziewanie pokonał Brescię Calcio Femminile 4:3 w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzyń.

 • Anna Gawrońska Medyk Konin 2014 promo1

  Dwumecz z Brescią siódmym startem polskiego klubu w 1/16 LM

  W środę 5 października Medyk Konin rozegra swój pierwszy mecz w ramach 1/16 Ligi Mistrzyń 2016/17. Dwumecz z Brescią będzie trzecim podejściem do tej rundy Medyczek, a zarazem siódmym wśród wszystkich polskich startów.

 • Polska A Katarzyna Kiedrzynek promo1

  Polska pokonała Mołdawię na koniec eliminacji

  Polska pokonała Mołdawię 4:0 w swoim ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Wynik jest jednak zdecydowanie lepszy niż gra reprezentacji.

 • Polska U19 2016 17 promo

  Zwycięstwo nad Armenią przypieczętowało awans 19nastek

  Zwycięstwem nad Armenią reprezentacja Polski do lat 19 zakończyła grę w rundzie kwalifikacyjnej mistrzostw Europy. Dzięki kompletowi zwycięstw podopieczne Marcina Kasprowicza awansowały do przyszłorocznego Elite Round z pierwszego miejsca!

 • katarzyna daleszczyk

  Katarzyna Daleszczyk: Mamy nowy cel, budujemy nową kadrę

  Mecz z Mołdawią będzie otwarciem nowego rozdziału w życiu kadry narodowej, którą od tego spotkania poprowadzi Miłosz Stepiński. Porozmawialiśmy przed spotkaniem z Katarzyną Daleszczyk, pomocniczką reprezentacji i Medyka Konin.