EFK: VII kolejka – wyniki

Napisany przez w kategorii Futsal, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Za nami kolejne futsalowe boje. Na północy byliśmy świadkami rewelacyjnego boju. Na południu wciąż nie ma pomysłu na zatrzymanie Krakowa.

Grupa A
To był nie tylko hit ale i kapitalne spotkanie. Gdyby telewizja zdecydowała się transmitować to spotkanie to kobiecy futsal nie potrzebowałby już absolutnie żadnej reklamy. UAM Poznań i AWF Warszawa stworzyły widowisko o którym będzie się mówić w tym sezonie, jeszcze przyszłym i jeszcze i następnym. Co po za tym? Kotwica Kórnik zgodnie z planem pokonała Vikinga (podobnie jak UAM meczem rozegranym awansem), a do sporej niespodzianki doszło w Siemiatyczach, gdzie drużyna gospodyń przegrała z Uniwersytetem Warszawski mocno komplikując sobie tym spotkaniem szanse na wejście do fazy play-off.

Wyniki:
UAM Poznań – AWF Warszawa 8:2
Kotwica Kórnik – Viking Aleksandrów Kujawski 21:1
MKS Kresowiak-Orion Siemiatycze – KU-AZS Uniwersytet Warszawski 1:3
UAM Poznań – Viking Aleksandrów Kujawski 22:0 (mecz IX kolejki, rozegrany awansem)

Grupa B
Spotkanie na które najbardziej czekali kibice w południowej części kraju odbędzie się w nieco późniejszym terminie. Za nami zatem dwa spotkania, w których zwycięstwa odniosły faworyzowane drużyny. Zespół z Katowic z niewielkimi problemami poradził sobie z beniaminkiem z Tych. Drużyna z Głogówka natomiast na własnym terenie rozstrzelała drugiego nowicjusza Ekstraligi Futsalu Kobiet – zespół z Gliwic.

Wyniki:
KU AZS U.Ś Katowice – GKS Futsal Tychy 5:1
KS Strzelec RB. Gorzyczki Głogówek – Stowarzyszenie GTW Gliwice 28:3
AZS UJ Kraków – Gol Częstochowa – mecz rozegrany zostanie w późniejszym terminie

Zostaw komentarz

  • (will not be published)