Dudek i Pakulska już po operacjach

Napisany przez w kategorii Newsy, Reprezentacja A, Reprezentacje, Reprezentacje polskie.

Paulina Dudek i Natalia Pakulska, dwie czołowe piłkarki reprezentacji Polski, pomyślnie przeszły swoje operacje. Przed naszymi zawodniczkami teraz jednak najtrudniejsze zadanie – długa i żmudna rehabilitacja.

Zawodniczka Medyka Konin oraz jedna z liderek reprezentacji Polski – Natalia Pakulska, przeszła operację rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Za parę tygodni rozpocznie rehabilitację i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na boisko powróci w ciągu trzech miesięcy. – Prawdopodobnie sześć najbliższych tygodni będę chodziła z gipsem na nodze, a później czeka mnie rehabilitacja. Mam nadzieję, że pod koniec marca, może w połowie kwietnia wrócę już do gry – powiedziała Pakulska.

Po zabiegu jest także inna piłkarka Medyka Paulina Dudek. Niestety, w jej przypadku również nie mamy co liczyć na szybki powrót do grania w piłkę. Absencja obu tych piłkarek to niepowetowana strata zarówno dla klubu, jak i drużyny narodowej. Z gry wypadają dwie liderki środka pola, czyli tak naprawdę trzon każdego zespołu.

Natalii i Paulinie życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia i formy!

Komentarzy: 2

Zostaw komentarz

  • (will not be published)