Cyprus Cup: Remis Polski z Walią

Napisany przez w kategorii Europa i świat, Międzypaństwowe, Newsy, Reprezentacja A, Reprezentacje, Reprezentacje polskie.

Reprezentacja Polski w swoim drugim meczu na Cyprus Cup zremisowała z Walią 1:1. Bramkę dla polskiego zespołu zdobyła Ewa Pajor. 

Polki po zwycięstwie z Czeszkami 1:0 na początek turnieju, do spotkania z nieco niżej notowaną Walią, przystępowały w dobrych nastrojach. Te popsuła nieco stracona w 24. minucie bramka, któej autorką była Helen Ward. Na odpowiedź biało-czerwonych nie trzeba było jednak długo czekać. Na listę strzelczyń wpisała się Ewa Pajor, któa wykorzystała dobre podanie od Katarzyny Daleszczyk.

To było jednak wszystko na co było stać oba zespoły i wynik nie uległ już zmianie. Polki po dwóch meczach mają na koncie 4 punkty i prowadzą w grupie, przed Czeszkami, które pokonały niespodziewanie Finlandię 3:1. W drugiej grupie na prowadzeniu z kompletem zwycięstw są Austriaczki.

Polska – Walia 1:1
Bramki: Ewa Pajor 31 – Helen Ward 24

Polska: Szymańska – Konsek (57 Chudzik), Mika, Siwińska (46 Guściora), Wiankowska (57 Sikora), Nicinski (46 Balcerzak), Daleszczyk, Grabowska (80 Pakulska), Pajor (69 Kaletka), Kamczyk, Chojnowski

Zostaw komentarz

  • (will not be published)