Bez bramek w meczu beniaminków

Napisany przez w kategorii Ekstraliga, Mecze, Newsy, Newsy ligowe, Rozgrywki krajowe.

Już w drugiej kolejce Ekstraligi doszło do meczu między beniaminkami. Spotkanie nie przyniosło rozstrzygnięcia i po wyrównanej walce w Gdańsku padł bezbramkowy remis.

Nieznacznym faworytem meczu Sztorm Gdańsk – AZS Wałbrzych wydawały się gospodynie, które miały przede wszystkim atut własnego boiska. Przyjezdne musiały przemierzyć w zasadzie całą Polskę, by zagrać spotkanie. Jednak ich postawa była bardzo dzielna i pojedynek zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

W pierwszej kolejce nowego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zarówno Sztorm, jak i AZS wygrały swoje mecze. Oznacza to, że obie ekipy beniaminków mają na swoim koncie po cztery „oczka” i plasują się w górnej części ligowej tabeli.

Sztorm Gdańsk – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0

Sztorm: Kołacz – Świętoniowska, A.Bużan (77. Sikorska), Zawadzka, Wróbel, Zańko, Sirant, Słowińska (55. Słowy), K.Bużan, Kamińska (70. Pielowska), Wierzbicka (70. Cywińska)

AZS: Antończyk – Bosacka, Mesjasz, Konopka, Botor, Rędzia, J. Pluta (60. Borkowska), Lizoń (34. Żurawska), Iwańczuk (46. Gonzalez), Sobkowicz, Miłek

Komentarzy: Jeden

Zostaw komentarz

  • (will not be published)