Balaton Cup: Polska przegrała ze Słowacją

Napisany przez w kategorii Europa i świat, Międzypaństwowe, Newsy, Reprezentacja A, Reprezentacje, Reprezentacje polskie.

Reprezentacja Polski przegrała w finale turnieju Balaton Cup ze Słowacją 0:1. Tym samym Polkom nie udał się rewanż za porażkę w finale tego turnieju z 2013 roku.

Jedynego gola meczu zdobyła w 25. minucie Lucia Ondrušova. Warto jednak zwrócić uwagę, że skład reprezentacji Polski znacząco odbiegał od optymalnego, choć selekcjoner Wojciech Basiuk lubi zaskakiwać niespodziewanymi powołaniami i częstymi zmianami w kadrze.

Polska – Słowacja 0:1 (0:1)
Bramka: Ondrusova 25

Polska: (skład wyjściowy) Daria Antończyk – Anna Rędzia, Madison Solow, Marta Mika, Evelyn Nicinski, Marlena Hajduk, Beata Janicka, Agata Sobkowicz, Ewelina Kamczyk, Dominika Dereń, Krystyna Sikora

Komentarzy: Jeden

  1. jan

    Kilka pań gra non-stop w 1 reprezentacji Polski nie wnosząc niczego dobrego do gry. Panie trenerze– jest 5,6 zawodniczek które powinny być od 3 lat w Pana kadrze ! Za rok same zrezygnują z kadry , zniechęcone i zawiedzione Pana kadrową polityką . Miał Pan w 2013 roku te piłkarki w szerokiej kadrze .

Zostaw komentarz

  • (will not be published)