Aż 40 zawodniczek powołanych do U19

Napisany przez w kategorii Newsy, Reprezentacje, Reprezentacje polskie, U19.

Selekcjoner reprezentacji Polski Marcin Kasprowicz powołał aż 40 zawodniczek na krótkie zgrupowanie reprezentacji do lat 19, które odbędzie się w Maju w Gutowie Małym.

Kasprowicz powołał dwie grupy zawodniczek. Każda grupa, licząca po 20 piłkarek, będzie przebywać na zgrupowaniu… 24 godziny. W tym czasie selekcjoner sprawdzi przydatność piłkarek do nowej kadry U19, złożonej z zawodniczek urodzonych w 1998 i 1999 roku.

Powołania.

15-16 maja
1. Małgorzata Grec (AZS Wrocław)
2. Joanna Olszewska (AZS Wrocław)
3. Anitka Turkiewicz (AZS Wrocław)
4. Edyta Botor (AZS PWSZ Wałbrzych)
5. Klaudia Miłek (AZS PWSZ Wałbrzych)
6. Klaudia Kubaszek (Rekord Bielsko-Biała)
7. Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna)
8. Kasandra Parczewska (Górnik Łęczna)
9. Wiktoria Marszewska (Medyk Konin)
10. Marta Ossowska (KKP Bydgoszcz)
11. Julia Wycisk (Czarni Sosnowiec)
12. Weronika Lichy (Olimpia Szczecin)
13. Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin)
14. Patrycja Rogalska (Praga Warszawa)
15. Klaudia Kamińska (Sztorm AWFiS Gdańsk)
16. Magda Kołacz (Sztorm AWFiS Gdańsk)
17. Marcjanna Zawadzka (Sztorm AWFiS Gdańsk)
18. Karolina Wierzbicka (Sztorm AWFiS Gdańsk)
19. Klaudia Słowińska (Sztorm AWFiS Gdańsk)
20. Aleksandra Nieciąg (Mitech Żywiec)

17-18 maja
1. Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska)
2. Maria Zbyrad (AZS Wrocław)
3. Oliwia Rapacka (GOSiRki Piaseczno)
4. Jagoda Sapor (Medyk Konin)
5. Monika Sowalska (Medyk Konin)
6. Marta Fil (Medyk Konin)
7. Magda Janczuro (KKP Stomil Olsztyn)
8. Paulina Roman (KKP Stomil Olsztyn)
9. Julia Mikołajczak (Polonia Środa Wielkopolska)
10. Katarzyna Włodarczyk (KU AZS UW Warszawa)
11. Monika Kędzierska (Olimpia Szczecin)
12. Weronika Szymaszek (Olimpia Szczecin)
13. Aleksandra Hynek (Tarnovia Tarnów)
14. Katarzyna Trytek (Tarnovia Tarnów)
15. Agata Kucharska (Praga Warszawa)
16. Dominika Kopinska (Sztorm AWFiS Gdańsk)
17. Laura Czudzińska (Polonia Poznań)
18. Głąb Julita (Unifreeze Górzno)
19. Agata Bała (Unifreeze Górzno)
20. Weronika Hossa (Unifreeze Górzno)

Zostaw komentarz

  • (will not be published)